PostWysłany: Śro 18:57, 18 Paź 2006    Temat postu:

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 2298

Skąd: Terytorium Zamorskie Boolbagoorou (52 stan)

PostWysłany: Śro 20:17, 18 Paź 2006    Temat postu:

No niby tak, ale z całym szacunkiem do Ballacka, Chelsea jest zespołem dość... nie wiem jak to napisać, żebyście dobrze mnie zrozumiały... Powiedzmy, że moja sympatia dla Ballacka jakoś nie przekłada się na sympatię dla Chelsea. A barcelona jest fajnym zespołem, kiedyś na wakacjah byłam nawet na ich stadionie, i wogóle lubie Barcelonę zaraz na drugim miejscu po Bayernie, wiec dlaczego mam im nie kibicować? Oczywiście Ballackowi tez kibicuję, ale nie tej durnej Chelsea

PostWysłany: Czw 14:33, 19 Paź 2006    Temat postu:

No to ja sie akurat z toba Tusia zgadzam;) I tez bylam na stadionie Barcy ale z 3 lata temu...w sumie Barce lubilam zanim jeszcze miala Ronaldinho moze dlatego ze miala Edgara Davidsa;))) zreszta z pefnoscia dlatego ze Realu nie znosze...............natomiast Chelsea powiem szczerze bylo mi przykro na pocatku jak tam przeszedl bo to klub bez tradycji,kupiony za pieniadze milardera i to na dodatek ruskiego................ale zrozumialam ta decyzje ..bo tam ma mimo wszystko najlepsza szanse na wygranie wymarzonej przez niego Ligi Mistrzów...a Chelsea jakby nie patrzac jest po Barcie w tej chwili najlepsza....!P

Cara

Posty: 4083

PostWysłany: Czw 14:48, 19 Paź 2006    Temat postu:

he jak juz wszystkie z was pefnie wiedza chelsea wygrala 1;0 nie komentuje tego Mruga biore co jest ....moze powiem tylko,ze ogladalam i w sumie mecz mnie troche znudzil;) natomiast Balle nie gral fantastycznie ale odwalil kupe roboty w defensywie wczoraj..... Wesoly

i tyle Mruga

Tusia

Posty: 2298

PostWysłany: Czw 20:09, 19 Paź 2006    Temat postu:

Cara napisał:
natomiast Chelsea powiem szczerze bylo mi przykro na początku jak tam przeszedl bo to klub bez tradycji, kupiony za pieniadze milardera i to na dodatek ruskiego................ale zrozumialam ta decyzje ..bo tam ma mimo wszystko najlepsza szanse na wygranie wymarzonej przez niego Ligi Mistrzów...a Chelsea jakby nie patrzac jest po Barcie w tej chwili najlepsza....!P

Cóż, ja się nie do końca zgadzam, że w Chelsea ma największe szanse na wygranie Ligii Mistrzów, bo powiedzmy sobie szczerze, nie ten zespół jest najlepszy, który wyda najwięcej kasy na transfery. Przy takich wydatkach Chelsea powinna byc mistrzem, a jak pamiętamy po wakacjach, mając w składzie najlepszych piłkarzy, przegrwała ze słabymi zespołami z Ameryki, więc coś tu jest chyba nie tak. Terraz jest trochę lepiej, ale...

A to drugie zdjęcie było dzisiaj w "Metrze".

Cara

Posty: 4083

PostWysłany: Pią 12:42, 20 Paź 2006    Temat postu:

no wiesz ale Chelsea nie wymienia sobie zawodnikow co roku ....odkad stala sie taka Mocarna i objal ja mourinho az do tego sesonu byla w Premier League nie do pokonania kazdy kryzys musi kiedys przyjsc a i tak Chelsea znow przynajmniej wygrywa.........a mowiac ze ma najwieksze szanse oczywiscie teoretycznie bo wiadomo ze pilka polega na tym,ze kto strzeli o gola wiecej ten wygra;)))to mam na mysli... że patrzac nie na kase ale na zawodnikow za kase teoretycznie jak dla mnie z po Barcie i z Lyonem ma najwieksze szanse...ale wypadki sie tez sie dzieja;) Wesoly

Tusia

Posty: 2298

PostWysłany: Sob 0:17, 21 Paź 2006    Temat postu:

Mi nie chodziło tylko o kasę. Wiem, że Chelsea ma wielu świetnych piłkarzy, ale wyobraź sobie taką drużyne, w której gra jedenastu najlepszych pikarzy świata. Myślisz, że byłaby najlepsza? Nie sądze.

Cara

Posty: 4083

PostWysłany: Sob 9:40, 21 Paź 2006    Temat postu:

Nie nie bylaby najlepsza czego dobrym przykładem jest Real Madryt....I choć mnie to osbiscie nie przeszkadza;) To fakt,że Real Madryt to najlepsza drużyna w historii o czym swiadczy to ze 11 razy wygrali CL, ale od kiedy zaczeli sobie kupowac same gwiqzdy zaczynajac od Beckhama i calej reszty ktora później przyszla wszystko sie skonczylo bo bylo ich tam po prostu za duzo....wiec fakt,ze nie bylaby..........ale ja tylko stwierdzilam fakt,ze Chelsea jakby nie patrzac teoretycznie i wd wszelkich typowan ma razem z Barca najwieksze szanse i to tyle....ja nie obstawiam bo jak juz powiedzialam najpiekniejsze wciaz w pilce jest to,ze jest nieprzewidywalna;) )))))))))

PostWysłany: Sob 19:26, 21 Paź 2006    Temat postu:

To chyba Drogba, faktycznie obleśny. Nawiasem mówiąc, dzisiaj Ballack strzelił swojego pierwszego gola w Premiership, ale nie pamiętam z kim grali.

Cara

Posty: 4083

PostWysłany: Sob 20:13, 21 Paź 2006    Temat postu:

W meczu na szczycie 9. kolejki angielskiej Premiership druga w tabeli Chelsea Londyn pokonała na Stamford Bridge rewelację rozgrywek, drużynę Portsmouth FC 2:1 (0:0).

Zwycięstwo "The Blues" zapewnili piłkarze sprowadzeni przez Jose Mourinho przed obecnym sezonem. Po bezbramkowej pierwszej połowie, której bohaterem był świetnie dysponowany między słupkami bramki "The Pompeys" David James, w drugiej kibice zobaczyli trzy gole.

Mecz rozpoczął się spokojnie i z biegiem czasu piłkarze Chelsea łapali wiatr w żagle. Widać było, że są lekko zmęczeni po meczu z Barceloną gdyż ruszali się lekko za wolno.

W 8 minucie świetną akcje przeprowadził Robben, który jak tyczkę miną Pamarota, dośrodkował, Drogba uderzał lewą nogą z półobrotu lecz nad bramką.

Kilka minut później znów w roli głównej wystąpił Holender, który otrzymał kapitalne podanie od Lamparda i znalazł się sam na sam z Jamsem lecz Anglik wyszedł z tego pojednyku zwycięsko.

W 26 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Lampard, Terry uderzył głową piłka wpadła do bramki, lecz wcześniej sędzia odgwizdał faul na bramkarzu gości.

4 minuty później świetnie z dystansu uderzył Sheva lecz znów górą był bramkarz gości.

Chwilę później znów Robben znalazł się w znakomitej sytuacji, dostał świetną piłkę od Ashley Cole'a między dwóch obrońców i wyszedł sam na sam z Jamsem, uderzył na bramkę lecz piłka odbiła się od nóg golkeepera gości i trafiła w słupek.

W 33 znów Robben strzelał na bramkę lecz trafił w Jamsa. Dzisiaj Arjen miał dużo sytuacji lecz żadnej nie mógł zamienić na bramkę.

W drugiej połowie zawodnicy The Blues znów zaczęli bombardować bramkę gości. Strzelanie rozpoczął Lampard, który uderzał głową po dośrodkowaniu Ashley Cole'a lecz obok bramki.

I wreszcie nadeszła 55 minuta kiedy to dobra akcję oskrzydlającą przeprowadził Robben, odegrał do Shevchenki i ten lewą noga skierował piłkę do bramki przełamując passę dziewięciu spotkań bez gola.

Trzy minuty później padł drugi gol Drogba zgrał piłkę do Ballacka, a ten strzałem głową pokonał bezradnego Jamesa.

Ballack i Sheva dostali kartki za celebrowanie swojej radości poprzez "przytulenie się" do fanów.

Gdy wydawało się, że Chelsea rozgromi Pompey na Stamford Bridge, nadeszła 70 minuta, po strasznym zamieszaniu w polu karnym Mwaruwari dopadł do piłki i wpakował ją do siatki.

W 76 minucie kolejny strzał na bramkę oddał Ballack, który kapitalnie uderzył z woleja lecz prosto w bramkarza.

Wynik do końca nie uległ zmianie i 3 punkty zostały na Stamford Bridge.

Podsumowując zawodnicy Chelsea oddali łącznie 17 strzłów na bramkę Jamsa.

swietnie grali;D

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Michael Ballack Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)