PostWysłany: Sob 19:31, 09 Wrz 2006    Temat postu:

Posty: 4083

Pomógł: 5 razy
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob 21:53, 09 Wrz 2006    Temat postu:

jak zawsze nie chce mi sie tlumaczyc jakby cos to zawsze mozecie jak chcecie wejsc na polska strone chelsea oczywiscie nie oficjalna i tam opisuja mecz;))))))))))))))))

w kazdym badz razie Ballack wedlug glosujacych na skysports w skali ocen od 1-10 dostal osemka czyli b.dobra note zreszta najlepsza z Chelsea;))))))))))))))))))) fajnie

PostWysłany: Nie 11:32, 10 Wrz 2006    Temat postu:

nom co prawda na polskich juz czytalam ze dostal 7 a nie 8 no ale dobra;))) ponoc i tak rozegral nie najgorszy mecz;) szkoda,ze nie strzelil...kuźde kiedys musi strzelic swojego pierwszego gola w PL(premier League) chyba...P

PostWysłany: Pon 14:35, 11 Wrz 2006    Temat postu:

no cóż juz nie bede sie tu produkowac i rozwijac moich teorii na ten temat nom;)))))))))))))

PostWysłany: Wto 14:49, 12 Wrz 2006    Temat postu:

heh...........................................................przypomnij mi jeszcze to sie wyprodukuje bo narazie mam mozg przepracowany i caly wyprany;))))))))))

PostWysłany: Pią 12:57, 15 Wrz 2006    Temat postu:

heh niby teraz to juz nieaktualne bo strzelil gola itp ale.........................nie no w sumie chodzilo mi o to,ze bylam troche zaniepokojona tym,ze tak nie strzela bo jednak wczesniej wychodzilo mu to z duza precyzja i czestotliwoscia czy to w Bayernie czy to w repNiemiec...a pozniej na WC 06'nic ale pomyslalam sobie,ze kontuzja...w Chelsea nic no ale normalne musi sie zaklimatyzowac bo cale zycie gral w Niemczech itp... i chyba dobrze sie stalo,ze strzelil z karnego bo z karnego ale.....moze sie wreszcie odblokuje;))))
A w ogole to ten karny byl naprawde niezly!!!!! Od kiedy tylko pamietam to Ballack przestrzelil tylko z 2 karnea pamietam gdzies od zzzz 4 lat i wiecej;))))))w tym jest swietny zwlaszcza,ze nie boi sie strzelac ponad bramkarza jak ja to tak ume;)))) no wypralam sie<lol>

LadyBallack

Posty: 2027

PostWysłany: Pią 18:06, 15 Wrz 2006    Temat postu:

ja na mundialu pamietam była taka sytuacja chyba Niemcy grali z PL
Cos takiego :
Klose - poprzeczka sekunde później Ballack - poprzeczka a potem Odonkor strzelił ale było po gwizdku i dupa:P
Ale prawe mu sie wtedy udało chociaz prawie robi wielka róznice

Cara

Posty: 4083

PostWysłany: Nie 18:25, 17 Wrz 2006    Temat postu:

tak te reklamy byly naprawde zajebiste i to prawda PRAWIE robi wielka roznice!!!!

-------------------------------------------------------------------

NASZ BALLACZEK SIE DZIS POPISAL ;(kurcze sorry jesli gdzies bede zlosliwa ale jestem bardzo zla na niego chyba nigdy taka nie bylam jeszcze!!!!

Pierwszy w tym sezonie mecz o punkty z naprawdę trudnym i wymagającym przeciwnikiem, który ma aspiracje do zdobycia mistrzowskiego tytułu zakończył się pomyślnie dla obrońcy tego trofeum.

Na Stamford Bridge przyjechali "The Reds" z miasta Beatles'ów, czyli Liverpool. Rafa Benitez przegrał ostatni mecz z Evertonem i w Londynie chciał "podreperować" budżet punktowy. Jak już jednak wiemy, nic z tego nie wyszło.

Trafił bowiem na doskonale dysponowanego rywala, a dokładniej mówiąc jednego człowieka, który tak jak w zeszłym sezonie rozegrał koncertowy mecz przeciwko Liverpoolowi.

Didier Drogba, bo o nim mowa, udokumentował go jednak bramką. I to jaką! Ale po kolei...

Początek meczu należał zdecydowanie do Chelsea. W ciągu pierwszych dziesięciu minut przez około osiem piłka była w posiadaniu CFC.

W 11 minucie doszło do sporego zamieszania w polu karnym Liverpoolu, ale sędzia dopatrzył się faulu i bramka nie padła.

Mecz nabierał tempa, w 15 minucie piekielnie mocno w poprzeczkę uderzył Dirk Kuyt.

Od pierwszego gwizdka Drogba ośmieszał Warnocka, mijał innych obrońców LFC, lecz dopiero w 42 minucie pokazał, że wart jest wydanych na niego 2 lata temu pieniędzy.

Piłkę spod bocznej linii boiska dośrodkował Frank Lampard. Drogba z Carragherem "na plecach" przyjął ją na klatkę piersiową, uciekł obrońcy LFC i gdy futbolówka wznosiła się w powietrzu nagle uderzył lewą nogą. Bezradny Reina mógł tylko patrzeć jak leci ona do bramki.

Przed przerwą groźny faul na Makelele popełnił Momo Sissoko za co słusznie otrzymał żółtą kartkę, ale minutę później nie powinno być go już na Stamford Bridge. Stracił piłkę i gdy Lampard, po przechwycie, rozpoczynał kontratak zaatakował go wślizgiem w kostkę. Sędziemu Mike'owi Riley zabrakło jednak odwagi, aby pokazać mu czerwoną kartkę.

Nie wyleciał Sissoko, ale wyleciał Ballack. W 50 minucie doszło właśnie do starcia tych dwóch, nerwy puściły Ballackowi, który z premedytacją nadepnął na rywala. Tym razem Riley nie zawahał się nawet sekundy i "pożegnał" kapitana reprezentacji Niemiec.

Od tej pory inicjatywę przejął Liverpool, a Chelsea skupiła się na obronie i kontratakach. Bohaterem defensywy ponownie został Petr Cech. Trzy bardzo ważne interwencje, a szczególnie jedna, gdy wyszedł sam na sam z Gerrardem, wygrał wojnę nerwów i powstrzymał kapitana LFC.

Minutę przed końcem bramkarz Chelsea wyczuł intencje Petera Croucha, który dostał dobre dośrodkowanie i uderzył prosto do rąk Cecha.

Doliczone 5 minut nie przyniosło zmiany rezultatu i 3 punkty zostały w Londynie. Po wczorajszym remisie Evertonu dały one awans podopiecznym Mourinho na 3 miejsce w tabeli. Teraz musimy czekać na końcowy wynik meczu Manchester - Arsenal w którym do przerwy nie padła żadna bramka.

Jeszcze nie widzialam nawet zadnych wiadomosci ale chyba to zrobie i watpie,ze zmieni to moja decyzje,ze Balla zachowal sie dzis fatalnie zawsze slynal z temperamentu na boisku ale na milosc boska moglby juz dorosnac!!!!a wlasnie pod spodem jest tekst po ang mam nadzieje,ze zrozumiecie bo jak nie to pisac przetlumacze .....zreszta pisze wlasnie tam,co sam powiedzial ZE TO PIERWSZA ze tak powiem natychmiastowa czerwonaKARTKA W JEGO KARIERZE!!!!!!!!!!!!!!!!(bo zazwyczaj dostawal jak dostal 2 zolte) I ciesze sie,ze chociaz na tyle sie zachowal zebo przeprosic Sissoko!!! Za to ocene z gry dostal najgorsza 5 i trudno sie dziwic!!!! ale wlasciwie to mu wspolczuje bo jutro zlinczuje go i angielska i niemiecka prasa! Zawiesili go na 3 mecze!!!!! I nie wiem czy pomoze mu to w walce o miejsce w pierwszym skladzie;( po tym jak wrecz zrobili z niego bohatera po meczu z werderem to teraz.....ech szkoda pisac uprzedzalam ze jestem zla ....Twisted Evil

Ballack apologises for red card foul

LONDON, Sept 17 (Reuters) - Chelsea's Germany captain Michael Ballack apologised to Liverpool's Mohamed Sissoko on Sunday after he stamped on the Mali midfielder's leg and was sent off during a fiery Premier League match.

Ballack was shown the first straight red card of his career by referee Mike Riley for violent conduct six minutes into the second half.

He will miss the next three games.

The Chelsea midfielder waited outside the Liverpool dressing room to offer his apologies after the game.

"It's a bad situation for me," a softly spoken Ballack said. "It is the first straight red in my career.

"I didn't mean to injure him. I've just seen him now and I've said sorry," he added.

"In the second half these situations can happen. It was bad for me. The team worked very hard after this and we went on to win the game."

His manager Jose Mourinho said he could not be angry because it was his first direct red in a long career, a record he described as "fantastic".

Mourinho and his disappointed opposite number Rafael Benitez agreed the card was merited.

"It was a deserved red card," Mourinho said. "He told me he did not go in to hurt the guy but the rules are clear," the Portuguese coach said.

Both also suggested Sissoko might have been sent off earlier when he got away without a second booking for a foul on Frank Lampard.

LadyBallack

Posty: 2027

PostWysłany: Nie 22:38, 17 Wrz 2006    Temat postu:

uuuuuuuuuuuu nabroił i to ostro.....
mi tez sie nie podoba to co on zrobił....ehhh Michael co sie dzieje....
Teraz juz bedzie kiepsko jeszcze te zawiezenie na 3 mecze!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Michael Ballack Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)