PostWysłany: Śro 17:00, 08 Lis 2006    Temat postu:

Posty: 4083

Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 15:55, 09 Lis 2006    Temat postu:

Chelsea Aston Villa 4;0

4:0. Bez problemów, bez większego wysiłku, z przyjemnością, zakończone wysokim zwycięstwem i osiągnięty wyznaczont cel, czyli ćwierćfinał Carling Cup, a do tego podreperowana reputacja po porażce z Tottenhamem.

Tym razem Aston Villa nie miała dosłownie nic do powiedzenia w starciu z Chelsea. W lidze podopieczni Martina O'Neilla zremisowali na Stamford Bridge 1:1. Jednak dobra passa z października się już skończyła.

W Chelsea natomiast zaczynają "trybić" te elementy, które zawodziły na początku sezonu. Ballack i Shevchenko kończą okres aklimatyzacyjny i coraz lepiej spisują się w niebieskich trykotach.

Gdy dodamy do tego znakomitą formę Michaela Essiena, no i oczywiście Didiera Drogby to takie wyniki jak dzisiejszy (miejmy nadzieję) zaczną padać regularnie.

Do bramki Chelsea powrócił Carlo Cudicini. W jego kierunku nie oddano żadnego celnego strzału, a raz musiał interweniować przy "niecelnym" dośrodkowaniu, które zmierzało pod poprzeczkę bramki CFC. Carlo między słupkami i Hilario na ławce- z tym duetem nie musimy chyba szukać kolejnego bramkarza w zimowym okienku?

Geremi - Carvalho - Boulahrouz - Bridge. Bez Johna Terry'ego, a równie skutecznie. Opoka naszej defensywy obserwowała poczynania kolegów z wysokości trybun, obok Robbena, Cecha i Ashley Cole'a. Najkorzystniej z dzisiaj grających wypadł Kameruńczyk - Geremi. W swoim stylu, ofensywnie zachęcał kolegów do atakowania i wypracował 3 bramkę Michaelowi Essienowi.

Strzelanie rozpoczął jednak w 31 minucie Frank Lampard. Brawa jednak należą się Michaelowi Ballackowi, który nie dał za wygraną Davisowi, odebrał mu piłkę pod linią końcową i precyzyjnie dośrodkował do Lamparda. Sorensen był bliski obrony, ale piłka zatrzepotała w siatce i Chelsea objęła prowadzenie.

W pierwszej połowie groźnie uderzali Shevchenko i Drogba. Zarówno Ukrainiec jak i jego kolega z ataku wpisali się na listę strzelców w drugiej odsłonie.

Andriy podwyższył wynik na 2:0 w 64 minucie również uderzając piłkę głową. Asystą tym razem popisał się Lampard. Sheva z każdym meczem nabiera pewności siebie. Dwa ostatnie spotkania to dwie bramki. Tak trzymać!

"The Blues" nie zwolnili, a wręcz przeciwnie. "Włączyli 3 bieg", a właściwie zrobił to Geremi. Popisał się znakomitym rajdem i celnym dośrodkowaniem. Jego adresat- Michael Essien dołożył od siebie efektowny zwód i celny strzał.

2 minuty później swoją obecność na boisku zaznaczył Didi Drogba. Dobił obroniony strzał Salomona Kalou i ustalił wynik meczu.

W ostatniej minucie dobrą okazję miał Kalou, ale przestrzelił po dośrodkowaniu Lamparda.

Chelsea awansowała do ćwierćfinału. Tam może spotkać się z jedną z następujących drużyn: Charlton, Newcastle, Southend, Wycombe, Arsenal, Liverpool i Tottenham.

P.S. Bramki z meczu zapewne pojawią się jutro. Retransmisja spotkania Chelsea - Aston Villa w Piątek o godzinie 19:00 na Polsacie Sport Extra!

Cara

Posty: 4083

PostWysłany: Czw 15:59, 09 Lis 2006    Temat postu:

I wszystko zajebiście zwłaszcza,że ładnie wczoraj wyglądał Wesoly i ta asysta cool szkoda tylko,ze nie strzelil!!!! Wesoly

Wesoly hmmm czyżbym zapomniał się ogolić... Twisted Evil

I najlepsze na koniec.......ale z tego ryłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Misialinka na boisku o takich rzeczach myśleć i to z facetem?????????????????

PostWysłany: Pią 12:13, 10 Lis 2006    Temat postu:

nie no dlaczego wyraź się badz wyrazista...................chcemy poznac twoje zdanie na ten temat hmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ok
moim zdaniem nie sexi jest np Schweinsteiger czy Podolski lub Klose, to oczywiscie jesli chodzi o pilkarzy
nie moge patrzec tez na Orlando Blooma

Cara

Posty: 4083

PostWysłany: Pią 19:19, 10 Lis 2006    Temat postu:

hehheheheheh .....no ja tez Mruga))) a klose i podolskiego nie lubie bastian jest okropny ale wydaje sie fajny

PostWysłany: Sob 10:59, 11 Lis 2006    Temat postu:

No fakt chcialoby sie chociaz moje w miare dlugie obserwacje;)))))))))))))) swiadcza ze nie lubi sie chcwalic kasa bo chocby dobry przyklad zamiast kupic sobie Mercedesa klasy S albo Ferrari(moje marzenie;))) jeździ Audi Q7 ktore kupil z mysla o rodzinie.....mysle tez ze wybuchowy potrafi byc glownie na boisku;)))))

PostWysłany: Sob 16:08, 11 Lis 2006    Temat postu:

no fakt Wesoly Balla pozostał skromnym chłopakiem Wesoly i to najważniejsze Wesoly

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Michael Ballack Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)